Monavie-Polska24.pl

Strona poświęcona tematyce zdrowej żywności

Sukces!

motywacja_monavieWitaj, poniżej zamieściłem historie ludzi , którzy osiągnęli sukces w firmie MonaVie. Każdy filmik to inna historia ludzi i miejsce ale wszystkie te osoby łączy jedno, uwierzyli i rozpoczęli działania. Na początku się bali tak samo jak ty robić ten biznes ale tylko dzięki temu ,że mieli motywację i determinację osiągnęli sukces. Czasem było ciężko ale nie poddali się,  opowiadają swoje historie.Warto zauważyć ,że to zwyczajni prości ludzie. Dziś mogą robić co chcą i są ustawieni finansowo do końca życia, jednak wielu z nich chce czynić dobro drugiemu człowiekowi.  To piękna idea a wszystko zaczęło się od tego ,że poznali niesamowitą firmę MonaVie.

 

piotr mosio

Piotr Mosio Kraj: Polska Ikona MonaVie w Polsce. Każdy kto będzie poszukiwał informacji o MonaVie trafi na tego człowieka. Pomimo, iż osiągnął tak wielki sukces, nigdy nie spoczął na laurach. Teraz aktywnie pomaga innym zostać zwycięzcami.

nalewajko

Paulina i Piotr Nalewajko Kraj:Polska

  Ta kochająca się para udowadnia, że w wieku 23 lat można osiągnąć sukces.Tylko nie wolno się poddawać. Na początku śmiali się z nich znajomi, teraz spuszczają głowy i patrzą z zazdrością. Narazie nie są czarnymi diamentami ale są na właściwej drodze i kiedyś prawdopodobnie nimi zostaną.

calvin bacera

Calvin Becerra Kraj:USA

Niesamowity chłopak.Najmłodszy multimilioner w firmie MonaVie. Wzruszająca historia o tym jak w wieku 15 lat zbiera się pieniądze na życie!

brig_hart

Big Hart Kraj:USA

Tego Pana zna chyba każdy, który kiedykolwiek interesował się biznesem. Niesamowity człowiek i mówca, twórca wielu wspaniałych książek o inwestowaniu i samorozwoju.

maria-carreon[1]

Maria Carreone Kraj:Meksyk

Maria udowadnia nam, że nawet w tak biednym i niebezpiecznym kraju jak Meksyk można osiągnąć sukces. Pieniądze z MonaVie pozwoliły jej robić to co naprawdę kocha.Teraz założyła fundację i pomaga mieszkańcom Juarez aby nie zeszli na ścieżkę przestępstwa i śmierci, która jest obecna na każdym kroku.

376736_410837115641266_483485118_n[1] Shah Khan Kraj:Tajlandia

Pierwszy Black Diamond w Tajlandii. Człowiek o bardzo dobrym sercu, zamiast samochodu wziął  pieniądze, które przeznaczył dla potrzebujących..

artur rdzonek monavie

Artur Rdzonek Kraj:Polska

Kolejny Czarny Diament w naszym kraju. Człowiek nr2, który jest uznawany za ikonę MonaVie w Polsce. Kiedyś współpracował z firmą Amway lecz w pewnym momencie zdecydował się przejść do MonaVie. Jak widać była to słuszna decyzja.

 

6810382275_9836d1f7c2_z[1]

Mike and Sahi Hernandez

Kiedyś byli ludźmi , którzy żyli bardzo ubogo,zbierali „śmieci” aby mieć za co jeść.Dziś są czarnymi diamentami i opowiadają o tym jak zostali milionerami.To niesamowite jak pewne decyzje mogą zmienić życie człowieka.

corbin_holly_roush[1]Holly & Corbin Roush Kraj:USA

Żona czuła, że to jest to coś, mąż był przeciwny. Jednak Holly postawiła na swoim,  to dzięki niej państwo Roush są dzisiaj ludźmi z „wyższych sfer”. steve-merrit-lambo[1]

Steve Merrit Kraj:USA Steve zawsze chciał mieć sportowy samochód.Kiedy został czarnym diamentem otrzymał od MonaVie seledynowe Lamborghini.Dzisiaj ten samochód jest niesamowitą reklamą wizerunki Steva oraz firmy MonaVie.

garyson mauleGaryson Maule Kraj:Honduras

Niesamowity człowiek,większą część swoich finansów przeznacza na pomoc dla biednych dzieci z rejonów Hondurasu. mEGAN aNTONY wOLFDEN
Megan & Anthony Wolfden
Kraj:Australia

Państwo Wolfden  nie byli z grupy osób, które wiążą koniec z końcem. Posiadali dobrze płatne prace.Powodem działania w biznesie MonaVie było zapewnienie sobie stabilnego źródła dochodów.

Todd_Angelique_HartogTodd & Angelique Hartog Kraj:USA

Co łączy wielkie Harleye piękne kobiety i MonaVie? Zrozumiesz to jeśli obejrzysz historię sukcesu rodziny HARTOG.

orrin & laurie Orrin & Laurie  Woodward
Kraj:USA

Poznaj rodzinę Woodward przeciętną amerykańska rodzina , która osiągała ogromny sukces.

Scott & Sue Olsen
Kraj:USA

Scott zaczął promować firmę zanim miała swój produkt, w tym nagraniu zobaczysz jak wyglądały pierwsze butelki MonaVie.

Joe_Patrice_Licciardi[1]  Joe & Patrick Licciardi

Zobacz jak zmieni się życie,  kiedy chcemy kupić cygaro.
Mówi się ,że ciekawość do pierwszy stopień do piekła? W przypadku Patricka był to stopień do bogactwa.

Ken-Carol_Porter[1]Ken and Carol Porter
Kraj:UK

Dla rodziny Porter najważniejsza była w życiu miłość.Owocem ich miłości jest 6 wspaniałych dzieci oraz 2 adoptowanych. Zapraszam do zapoznania sie z historią licznej rodziny Porter.

Monavie: Kwadrant przepływu pieniężnego

k[1]

 

Poniżej zamieszczam bardzo cenny materiał, który wytłumaczy dlaczego warto tworzyć biznes z dźwignią finansową  MonaVie. Dlaczego  osoby powyżej odniosły tak spektakularny sukces.Oglądaj tyle razy aż zrozumiesz, ponieważ ta wiedza może zmienić twoje życie! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *