Monavie-Polska24.pl

Strona poświęcona tematyce zdrowej żywności

Lekarze o suplementach Monavie

Rada MonaVieZakładka tej strony przeznaczona jest aby bliżej przedstawić całą grupę specjalistów czuwających nad MonaVie  oraz ideę suplementacji przez niezależnych ekspertów.  Warto przy tym pamiętać, iż suplementacja to przede wszystkim profilaktyka.

Rada Naukowa MonaVie

Dr.Alex-Schauss Dr Alex Schauss Dr Schauss jest autorem oraz  współautorem ponad 150 prac naukowych, publikowanych w wielu czasopismach naukowych. Członek National Institutes of Health (Krajowych Instytutów Zdrowia) oraz Rady Doradczej ds. Medycyny Alternatywnej. Jest członkiem  Nadzwyczajnej Komisji Planowania Rozwoju Biura ds. Suplementów Diety. Alexander Schauss reprezentuje głos Stanów Zjednoczonych podczas głosowań na posiedzeniach zespołu badawczego Światowej Organizacji Zdrowia w zespole badań na rzecz promocji zdrowia.Przeszło 27 lat jest czołowym naukowcem na wydziale produktów naturalnych i leczniczych „AIBMR Life Sciences, Inc., w Puyallup” w stanie Waszyngton.Wykładowca kontraktowy w dziedzinie medycyny botanicznej oraz byłym profesorem klinicznym na wydziale badań produktów naturalnych w Portland w stanie Oregon

stephen_talcott Dr Stephen T. Talcott Członek Instytutu Technologii Żywności,warto podkreślić iż Dr Talcott jest bardzo aktywnym człowiekiem w dziedzinie badań, przetwarzania oraz promocji owoców i warzyw, zawierających składniki bioaktywne. Dr Talcott pełnił stanowisko kierownika na wydziale chemii w Silliker Laboratories w Teksasie.Jako główny ekspert w zakresie badań nad jagodą acai, od 2002 roku. Zyskał uznanie za rozpowszechnianie informacji popularyzację fitochemii, równowagi, korzyści zdrowotnych fantastycznych owoców Jagód Acai. Opublikował wiele artykułów na temat acai.  Ponad 55 zrecenzowanych artykułów w najważniejszych czasopismach poświęconych chemii i żywności mogą świadczyć tylko o ogromnej wiedzy i uznaniu dla Dr Talcotta na temat Jagody Acai.

Dr Nathan D. WongDr Nathan D. Wong

Dr Nathan D. Wong jest profesorem i dyrektorem  programu Zapobiegania Chorobom Serca w Instytucie Kardiologii Wydziału Medycyny Akademii Medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Irvine. Członek Komisji ds. Epidemiologii i Prewencji Amerykańskiego Stowarzyszenia Chorób Serca. Autor lub redaktor ponad 100 zrecenzowanych publikacji i rozdziałów książek oraz trzech podręczników na temat zdrowia i chorób tak cennego organu jaki jest serce.

Paul_Clayton[1]Dr Paul Clayton

Ukończył z wyróżnieniem farmakologię na Uniwersytecie w Edynburgu, a następnie otrzymał tytuł doktora.Członek stowarzyszenia Royal Society of Medicine.Były starszy konsultant  rządu Wielkiej Brytanii w Komitecie ds. Bezpieczeństwa Leków.Współpracował z czołowymi lekarzami i badaczami  w specjalistycznych klinikach na terenie Wielkiej Brytanii i zagranicą oraz prowadził szkolenia dla farmaceutów w zakresie profilaktyki i odżywiania dla największej sieci aptek w Wielkiej Brytanii.Dr Clayton wykłada w Royal College of General Practitioners. Często przewodniczy i przemawia podczas międzynarodowych konferencji poświęconych odżywianiu i zdrowiu.
Autor dwóch cenionych książek na temat zdrowia.

penny_kris_ethertonDr Penny Kris-Etherton

Od 1996 roku, jest  profesorem  na wydziale odżywiania w Pennsylvania State University. Członek:

 • Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetyków
 • Amerykańskiego Stowarzyszenia Żywieniowego
 • Amerykańskiego Stowarzyszenia Żywienia Klinicznego
 • Amerykańskiego Stowarzyszenia Chorób Serca
  Dr Penny jest bardzo aktywna promuje zdrowy styl żywienia.
  Członkiem zarządu WomenHeart (Serce Kobiet)

Pełni stanowisko prezesa Shaping America?s Health oraz Północnowschodniego Towarzystwa ds. Lipidów.Dr Kris- Etherton opublikowała ponad 200 prac naukowych, 25 rozdziałów książek i jest współautorką czterech książek. W 1991 roku otrzymała nagrodę Lederle za Badania nad Odżywianiem Człowieka. Są to tylko nieliczne wryróznienia o Dr Penny można napisać co najmniej kilka felietonów.

bernie-landes[1]Dr Bernie Landes

Bernie Landes rozpoczął swoją karierę w branży odżywiania w 1977 roku i od tej pory stoi na czele niemal każdego ważnego trendu w dziedzinie naturalnej żywności i suplementów odżywczych. Zajmował w wielu firmach stanowiska kierownicze oraz Dyrektora Generalnego, pomagając stworzyć jedne z najlepszych  produktów żywności naturalnej i naturalnych suplementów diety w historii.Dr Landes był członkiem Zarządu i Komitetu Wykonawczego Stowarzyszenia Pokarmów Odżywczych. Ściśle współpracował z Amerykańską Agencją ds. Żywności i Leków.Ukończył studia na wydziale administracji biznesu oraz magisterskie studia menedżerskie (MBA) na kierunku marketingu/psychologii konsumenckiej na Uniwersytecie Delaware.

Doctors Polecam bardzo interesujący wywiad , który wytłumaczy  nam wiele przydatnych i kluczowych informacji na temat odżywiania i produktów nazywanych suplementami diety.

 • Czym są preparaty?
 • Dlaczego są nam potrzebne?
 • Dlaczego powinniśmy spożywać naturalne preparaty( nie tylko z nazwy)?
 • Dowiemy się też jak wybrać dobry suplement.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *