Monavie-Polska24.pl

Strona poświęcona tematyce zdrowej żywności

Kontroluj swoja wagę poznaj MonaVie RVL

Monavie RVL

MonaVie  RVL to zbilansowana mieszanka o  smaku czekoladowo- jagodowym , której celem jest zdrowa kontrola wagi konsumenta.Zapewni prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.
Preparat zawiera  26 niezbędnych witamin i minerałów, w tym witaminy A, C i E, dostarczając wielu składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm.

Każda porcja zawiera 18g białka i 10g błonnika, co pomaga utrzymać masę mięśniową i zaspokaja głód. Tak smaczny i wygodny sposób odżywiania sprawia, że o wiele łatwiej możesz tracić, przybierać lub utrzymywać pożądaną wagę ciała.Koktajl RVL nie może stanowić jedynego głównego  źródła odżywiania. Powinien być spożywany w połączeniu z odżywczą dietą i regularnym wysiłkiem fizycznym.

Skład Monavie RVL

Zamiast pustych kalorii, dostarczasz swojemu organizmowi wartościowych składników odżywczych.Warto jednak pamiętać, że tylko długofalowe i kompleksowe działania, takie jak: właściwie zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i koktajl RVL decydują o ostatecznym efekcie.

Produkt MonaVie RVL jest oddzielnym produktem i służy do redukowana wagi (odchudzanie), przypominam ,że może zarówno zwiększyć jak i zmniejszyć swoją wagę, wszystko zależy od naszej diety i wykonywanych ćwiczeń.

Jeśli chcemy oczyszczać organizm z toksyn to powinniśmy spożywać soki MonVie Activ lub MonaVie Original

Produkt polecany przez  Mark MacDonald !!
Poleca również Marek Olejniczak!!

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *